Półkolonie

Półkolonie letnie

Półkolonie letnie zostały zorganizowane dla wychowanków SOSW nr 2 w Lublinie w okresie od 22.06 – 3.07.2009 i 12.07 – 23.07.2010. Organizując półkolonie, Stowarzyszenie miało na celu rozwijanie aktywności kulturalnej, sportowej, turystycznej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. W trakcie pobytu nasi wychowankowie brali udział w wycieczkach do Muzeum Wsi Lubelskiej, nad Zalew Zemborzycki, Stare Miasto, Ogrodu Botanicznego. Brali udział w zawodach sportowych, konkursach plastycznych, aktywnie uczestniczyli w zajęciach muzyczno-ruchowych, zajęciach z dogoterapii. Półkolonie zostały zorganizowane dzięki dotacji z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.

polkolonie7 polkolonie2 polkolonie1