Październik miesiącem AAC, spotkanie z Panią dr Magdaleną Grycman

Październik miesiącem AAC

Długo czekaliśmy na spotkanie z Panią dr Magdaleną Grycman i dziś, po całym weekendzie intensywnej pracy wiemy, że był to dla nas bardzo cenny i pełen inspiracji czas.

W piątek 29.09.2017 r. zgłębialiśmy tajniki diagnozy umiejętności porozumiewania się i wyznaczania celów terapeutycznych. W sobotą i niedzielę uczestniczyliśmy w I i II stopniu szkolenia ‘Model wykorzystania AAC w praktyce edukacyjnej szkół oraz rodzin dzieci ze złożonymi potrzebami komunikacji”.  Serdecznie dziękujemy za wiedzę, inspirację do pracy, wiele pomysłów do tworzenia indywidualnych strategii komunikacyjnych dla podopiecznych naszego stowarzyszenia, beneficjentów projektu „Mam głos, chociaż nie potrafię mówić”.

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie z Panią dr Magdaleną Grycman zaowocuje podniesieniem kompetencji komunikacyjnych dzieci i młodzieży, z którymi pracujemy. Liczymy na dalszą owocną współpracę.